Hakkımızda

BİZİMLE YOLA ÇIKMAKTAN KEYİF ALACAKSINIZ.


Seyahatbank;  Türkiye Seyahat Acentaları Birli
ğine üye A Grubu (A9519) seyahat acentası olup; müşteri odaklı üstün hizmet anlayışı çerçevesinde değerlendirip, misafirlerine kusursuz hizmeti vermeyi prensip edinmiştir.

Seyahatbank; yeni yerler keşfederek dünyasını genişletmek isteyen herkese unutulmaz deneyimler yaşatmak için çalışan yeni nesil bir seyahat markasıdır. Sizin yerinize değil, sizinle birlikte planlanmış bu yolculuğa çıkarken size yalnızca arkanıza yaslanmak ve hayalinizdeki seyahatin tadını çıkarmak kalıyor. 


İster bireysel, ister grup, isterseniz de kurumsal olarak tamamen size özel seyahat programları oluşturuyor, seyahatinizi başından sonuna kadar deneyimli ekibimiz ile tasarlıyoruz. Türkiyenin ve dünyanın tanınmış hava yolu markalarını, huzurlu ve kaliteli otellerini, güvenilir transfer şirketlerini ve en önemlisi de deneyimli ve profesyonel turist rehberlerini bir araya getirip fark yaratan detaylara olan düşkünlüğümüz ile beklentilerinizi aşan bir hizmeti garantiliyoruz.

 

***DİNLİYORUZ ! 

Kişisel veya kurumsal taleplerinizi yerine getirmek, isteklerinize uygun kusursuz bir seyahat planlamak için sizinle birlikte çalışıyoruz.

 

***ALTERNATİFLER ÜRETİYORUZ ! 

 Uzman ekibimiz ile yurt içi veya yurt dışında size özel avantajlı önerileri sunuyoruz.

 

***PLANLIYOR VE GERÇEKLEŞTİRİYORUZ ! 

 Uçak bileti, konaklama, araç kiralama, toplantı mekânları ve talebinize yönelik tüm özel programları sizler için hazırlıyoruz.

Powered By Murat Dervent