Gece / Gün

REZERVASYON YAP
 • Tur Rehberi

  • 1. Gün İSTANBUL – ROMA

   Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 10.00’da hazır bulunulması. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK1865 sefer sayılı uçuşu ile saat 12:50’de Roma’ya hareket ve yerel saat ile 13.35’de varış. Alanda bizleri bekleyen otobüsümüzle Castel Gondolfo & Nemi turu için hareket. Castel Gondolfo & Nemi turu. İtalya’nın en güzel manzaralarından Albano karater gölü kıyısına kurulu, Papa’nın yazlık sarayına ev sahipliği yapan Castel Gondolfo, lezzetli dağ çilekleriyle meşhur, kendisiyle aynı adı taşıyan krater gölü kıyısına kurulu Nemi çilek köyü görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası akşam yemeği ve otelimize transfer.

  • 2. Gün ROMA

   Kahvaltı sonrasında Roma’ya hareket .“Dünyanın merkezindeki kent” olarak adlandırılan Roma; sanat, tarih, müzik, alışveriş, güneş ve yemekleri ile karşınıza çıkan, antik dönemden Rönesans’a uzanan farklı stillerdeki binalarıyla sizi tarihte bir yolculuğa çıkarıyor. Mimarların birbiriyle yarışarak ortaya koyduğu eserler her mevsim binlerce turisti şehre çekerken, Roma tüm güzelliği ve estetiğiyle bu kalabalıkları bile insanı boğmadan taşıyabiliyor. Turumuzda Avrupa Medeniyeti’ne şekil vermiş, 23 asırlık tarihe tanıklık eden imparatorluk şehri Roma’da önce şehrin sembolü haline gelen ve Roma İmparatorluğu boyunca gladyatör dövüşlerine ev sahipliği yapmış antik tiyatro Colosseum, imparatorluk zamanında şehrin tören merkezi olan Roma Forumu, efsaneye göre içine para atanın tekrar Roma’ya geleceğine inanılan Aşk Çeşmesi, sokak sanatçılarıyla meşhur İspanyol Merdivenleri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği yerde akşam yemeği için buluşma. Yemek sonrası serbest zaman ve otelimize transfer.

  • 3. Gün ROMA – ISTANBUL

   Kahvaltı sonrasında odaların boşaltılması ardından Outlett turu için otelden hareket. Serbest zamandan sonra dönüş yolculuğumuz için Roma Havalimanı’na hareket. Türk Havayolları’nın TK1866 sefer sayılı uçuşu ile saat 14:35’de İstanbul’a hareket. Türkiye yerel saati ile 19.10’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

  • Tanım Tarih Konsept Kişi BaşıTek Kişi Farkıİlave Kişi0-2 Yaş Çocuk3-12 Yaş Çocuk
  • 3* Otel (IST-IST) 23/11/2018 Oda Kahvaltı 299 €90 €299 €150 €299 €
  • 3* Otel (IST-IST) 07/12/2018 Oda Kahvaltı 299 €90 €299 €150 €299 €
  • 3* Otel (IZM-ANK) 23/11/2018 Oda Kahvaltı 399 €90 €399 €150 €399 €
  (Gün içerisindeki kur değişimleri, TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.) “Zorunlu seyahat sağlık sigortası ücretleri tur süresi ve katılımcı yaşına göre farklılık göstermektedir. Ücret ve detayları sorunuz”
Powered By Murat Dervent