Gizlilik Politikamız

İşbu “Gizlilik Sözleşmesi, 02.03.2016 tarihinde, bu tarih ve sonrasında www.seyahatbank.com  sitesini ziyaret eden tüm misafirlerimiz için geçerlidir. www.seyahatbank.com sitesini ziyaret edip ve www.seyahatbank.com vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep eden tüm misafirlerimiz işbu "Gizlilik Sözleşmesi"nde belirtilen şartları kabul etmektedir. Aşağıda sizden talep ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı aşağıda belirtilmiştir.
*** www.seyahatbank.com sitesiyle paylaştığınız tüm kişisel bilgilerinizin yetkisiz erişimlere ve açıklamalara karşı korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğinizin sağlanması için birçok farklı yöntem  (kriptolama, şifreler, fiziksel güvenlik vb.) kullanılmaktadır. Seyahatbank kişisel bilgilerinizi; haberiniz ya da talimatınız olmaksızın kesinlikle üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşmamakta, gerçekleştirdiğiniz işlem dışı hiçbir sebeple kullanmamakta ve satmamaktadır. Seyahatbank ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda, kişisel bilgilerinizi resmi makamlarla paylaşmaktadır.
***Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, güvenliğinizi en üst seviyede tutmak amacıyla 3D Secure uygulaması ile alınmaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.seyahatbank.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Seyahatbank’ın gerekli tüm önlemlerini almasına karşın, http://www.seyahatbank.com/sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Seyahatbank’ın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
***Seyahatbank misafir bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek, özel promosyon faaliyetlerinin düzenlenmesi üzere saklar ve kullanır. Seyahatbank bilgilendirme bültenlerini e-mail yolu ile alan misafirlerimiz istedikleri takdirde,  bülteninin alt kısmında yer alan "Üyelikten Ayrıl" linkini tıklayarak e-bülten üyeliğini iptal edebilirler.
***Seyahatbank, işbu Gizlilik Sözleşmesi hükümlerini, dilediği zaman www.seyahatbank.com  sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Seyahatbank’ın değişiklik yaptığı hükümler www.seyahatbank.com sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer. 
***Bilgilerinizin korunması ve güvenliği hakkında sormak istediğiniz tüm sorularınız için aşağıdaki iletişim adreslerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

CMN TURIZM AŞ
Adres         : TALATPAŞA BULVARI NO:62/4 ALSANCAK -İZMİR
Tel             : +90 232 4028585 // 444 3 876
Faks           : +90 232 4413233
Mail adresi  : info@seyahatbank.com

Powered By Murat Dervent